Päis
Avaleht
Tere tulemast!

Looduskeskkond meie ümber ja sees on üks tervik. Seda tervikut eirates tekivad tervisehäired ja haigused. Parim, mida enda ja oma tervise heaks saame teha, on tunda looduse toimimise tavasid ning seal leiduvaid võimalusi ja varasid. Liikumine, värske õhk, õigesti tasakaalustatud toit + vesi, piisav puhkus, rahuldustpakkuv töö, eneseareng, head ja armastavad suhted meid ümbritsevatega on enamus, mida eluks vajame. Siin pakutavad tervistavad tooted pärinevad lähimast looduskooslusest, on meie organismile tuttavad ja lihtsamini omastatavad kui kaugetest piirkondadest toodud.
Nii nagu eesti vanasõnagi ütleb: Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem!

NB! Vabandame, hetkel ei toimi tellimissüsteem. Palun kontakteeruge e-maili: info@loodusvarad.ee kaudu!

             
Hilissuvi aktiviseerib kõhunäärme, põrna ja mao. Alanud on  sügisene maksa ja sapipõie puhastamise ja tervitsumise periood. Soovitame kõhunäärmele Astelpaju ekstrakti,põrnale ja maole Ho-Fi klorofülljooki (kuuseokka mahl):Maksa ja sapipõie probleeme aitab parandada ja taastada Maarjaohakaõli koos Ho-Fi klorofülljoogiga.  Ho-Fi klorofülljook uuendab vere koostist, toetab vereloomet, parandab hapnikuringlust, vähendab kolesteroolitaset ja mao happesust, parandab maohaavu, toetab organismi tervistumist ja tugevdab immuunsüsteemi. Väga soovitav kõigile, eriti oluline rasedatele, imetavatele emadele, leukeemikutele, nõrga tervisega lastele, eakatele ja ravimeid pidevalt tarvitavatele inimestele ning haigustest ja operatsioonidest taastumise perioodil.

Puugihaiguste (entsefaliit ja borrellioos) järgselt tarvitada Polüprenooli, mis taastab organismis rakukahjustuste piirkondi, samuti sobib erinevate raskete, äkiliste, krooniliste ja viiruslike haiguste järelraviks.

Lisateavet loe vastavate toodete alt või konsulteeri info@loodusvarad.ee meili kaudu. 

Head tervist soovides! 

Teie Loodusvarad OÜ

 

 

Uued tooted