Tellimisabi
Tellimisabi

Tellimine E-poest kohaletoimetamisega Eesti Vabariigi piires:

a) TOOTED alajaotusest valige soovitud tooted ja lisage need ostukorvi klikkides "Ostukorvi" reale toote all.
b) Kui soovite näha ostukorvi sisu, valige "ostukorv" klikkides ostukorvi reale vasakul üleval servas (AVALEHT all).
c) Kui ostukorvi sisu vastab Teie soovidele, valige „salvesta“ . Kui mõni toode on valesti valitud saate kustutada rea lõpul olevale punasele ristile klikkides.
d) Täitke ära ankeetandmed Teie kontaktide ja kohaletoimetamise aadressiga, seejärel vajutage „vormista tellimus“. NB! Palun kontrollida oma andmete õigsust! Vigaste andmete korral võib Teie Tellimuskinnitus jääda Teil saamata.
e) Teie tellimusele lisandub automaatselt saatmistasu 6,07 eurot! Maksimumkaal pakil kuni 10 kg. Pakkide saatmine läbi Omniva AS (endine AS Eesti Post) postiteenuse või pakiautomaatide kaudu.
f) Peale „vormista tellimus“ vajutust, nõustudes e-poe ostutingimustega, ms on kirjas "Tellimisabis" vajutage „osta“ ja Tellimuse Kinnitus saadetakse Teile e-posti teel. Kui soovite Ettemaksuarvet , lisage vastav märge ankeeti, tellija andmed, lahtrisse "Selgitus“ ehk lisainformatsioon või valige vastav märkeruut! NB! Ettemaksuarve mõeldud eelkõige juriidilistele isikutele.
g) Saate automaatse tellimuse kinnituse ja vajadusel ka ettemaksuarve tellimuses märgitud e-posti aadressile.
h) Tellimuse kinnituse või ettemaksuarve summa tasuda:

Saaja:  Loodusvarad OÜ

Swedbank  konto nr EE052200221038476854

arveldusarvele. Maksekorralduse selgitusse märkige  tellimusekinnituse  või ettemkse arve number!
i) Peale makse laekumist täidame Teie tellimuse laos kõigi toodete olemasolul kuni 14 päeva jooksul. Juhul, kui mõni tellitud toode on laost lõppenud pikeneb tellimuse täitmine kuni 21 päevani ja sellest teavitame Teid eelnevalt e-maili või telefoni teel. Võimalike tootjapoolsete tarneprobleemide puhul, teavitame Teid puuduvatest toodetest ja lepime kokku, kas toodete vahetuse, uue tarnimisaja või kanname puuduvate toodete summa tagasi Teie arveldusarvele. 
j) Postipaki saabudes Teile lähimasse Omniva (andine Eesti Post) postkontorisse või pakiautomaati saate pakiteate postiga või SMS-iga.
k) Originaalarve saadame koos kaubaga.
l)Toodetega seotud küsimused toimete või tarneprobleemide või muus osas, pöörduda www.loodusvarad.ee  FIRMAST alajaotuse Tagasiside e-mailile kirjalikult. Vastame Teile ja lepime kokku vajalikud protseduurireeglid vastavalt Teie poolt esitatud küsimustele.
m) Kõik muud küsimused ja võimalikud probleemid saavad lahendatud vastavuses Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

n) Üle 30 päeva tasumata tellimused kuuluvad annulleerimisele!