Päis
Avaleht

Looduskeskkond meie ümber ja sees on üks tervik. Seda tervikut eirates tekivad tervisehäired ja haigused. Parim, mida enda ja oma tervise heaks saame teha, on tunda looduse toimimise tavasid ning seal leiduvaid võimalusi ja varasid. Liikumine, värske õhk, õigesti tasakaalustatud toit + vesi, piisav puhkus, rahuldustpakkuv töö, eneseareng, head ja armastavad suhted meid ümbritsevatega on enamus, mida eluks vajame. Siin pakutavad tervistavad tooted pärinevad lähimast looduskooslusest, on meie organismile tuttavad ja lihtsamini omastatavad kui kaugetest piirkondadest toodud.
Nii nagu eesti vanasõnagi ütleb: Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem! 

E-POE TELLIMISSÜSTEEM VANANENUD JA EI TÖÖTA!

OSADE TOODETE HINNAD MUUTUNUD (Ho-Fi ja Polüprenool).

TOOTEID saab TELLIDA e-maili: info@loodusvarad.ee kaudu!

Talv tulekul, algab neerude ja kuseteede aktiivsusaeg puhastumiseks ja taastumiseks. Neerude ja kuseteede puhastumiseks ja neerukivide lahustamiseks olulised tooted on kõrvitsaseemned ja -õli, lisaks tarbida vähemalt 1,5l aluselise struktuuriga vett. Vereloome ja immuunsuse toetamiseks vajame igapäevaselt vähemalt 100gr rohelist värsket köögivilja ja selles sisalduvat klorofüll. Ho-Fi klorofülljook, aitab hoida vere õiges koosluses: toetab selle leeliselist ph taset, puhastab ja uuendab ta koostist, toetab vereloomet, parandab hapnikuringlust, vähendab mao happesust, parandab maohaavu, toetab organismi tervistumist ja tugevdab immuunsüsteemi. Väga soovitav kõigile, eriti oluline rasedatele, imetavatele emadele, toetab aneemia ja  leukeemia probleemides, nõrga tervisega lastele, eakatele ja ravimeid pidevalt tarvitavatele inimestele ning haigustest ja operatsioonidest taastumise perioodil. 

Puugihaiguste (entsefaliit ja borrellioos) järgselt tarvitada Polüprenooli, mis taastab organismis rakukahjustuste piirkondi, samuti sobib erinevate raskete, äkiliste, krooniliste ja viiruslike haiguste järelraviks.

Lisateavet loe vastavate toodete alt või konsulteeri info@loodusvarad.ee meili kaudu. 

Head tervist soovides! 

Teie Loodusvarad OÜ

 

 

 

 

 

Uued tooted