Avaleht > Artiklid > Organismi puhastavad õlid ja ekstraktid 
Artiklid
Organismi puhastavad õlid ja ekstraktid

Looduses läheb suurim kogus energiat ja ressursse järglaste saamisele ja nende elujõule. Enamus meie toidulaua taimsest osast on taimede viljakehad, võrsed, lehed ja juured, kuid suuremat tähelepanu võiksime koondada seemnetele kuna just neisse on loodus kogunud kõik vajaliku uue elu alustamiseks.
Seemnetes on esindatud enamus meile vajalikest vitamiinidest, mineraalidest ja teistest eluliselt vajalikest bioaktiivsetest ainetest.Loomulikult ei jõua süüa iga päev peotäite kaupa seemneid, kuid just seetõttu on hea teada, et seemnetest saame külmpressimisel kätte kõik kasulikud ained koos õlidega, mis on meie organismile hästi vastuvõetavad ja kergelt omastatavad.

Külmpressitud õlid sisaldavad suures koguses E ja A vitamiine, küllastumata rasvhappeid, mis aitavad siduda ja välja viia kolesterooli tekitavaid loomseid rasvu, kuid seal on veel rohkelt teisi vitamiinide, mineraalide ja toitainete ning bioaktiivsete ainete komplekse, mis täidavad meie organismis erinevate ainete ja energia vajaduse.

Igal taimel on veel eriomadusi, mis saavad aidata mitmesuguste vaevuste puhul, seega hinnakem õlisid kui väärtuslikke toidulisandeid kõigi oma koostisosadega, sest nendest leiab abi sadade hädade, väsimuse, energiakao ja vananemise vastu.

Õlide tootjafirma Šaar tooteid on autasustatud ja hinnatud mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel:

29.novembril 2004 aastal Madriidis Rahvusvahelisel Kaubanduskoja XXIX istungil

firmale Šaar  välja antud autasu "Uus aastatuhat" ja esindatud õlitooteid hinnati kuldmedaliga "Rahvusvaheline kvaliteedijuhtimine".

 

Euroopa Naisorganisatsiooni kõrge autasu - "2007 aasta novaatorid ja leiutajad"