Avaleht > Artiklid > Loodustooted 
Artiklid
Loodustooted

Võib küsida, milleks meile loodustooted? Poed ja apteegid on täis toitu ja ravimeid, et olla söönud ja terved. Nii see on, et kõik on justkui kättesaadav, kuid tervis kipub ikka aegajalt viirustele või haigustele alla jääma... 

Mured algavad meie tsiviliseeritumast elustiilist: rohkem viibime kinnistes sundventilatsiooniga ruumides, liikumise aktiivsus on vähenenud, ajanappuses valmistame toidud eelnevalt töödeldud tooodetest, mille energeetiline väärtus ja toitainete sisaldus on kordades langenud võrreldes algainetega; tööst, õpinguist ja elutempost lisanduv pinge ja koormus eelnevale lisada ja saamegi tulemuse, miks oleme väsinud, stressis ja haigustele vastuvõtlikud. 

Meie elujõul on piirid, kuid võimalused seda tõsta ja kasutada on piiramatud.
Üheks elujõu ja vastupanuvõime tõstmise võimaluseks on loodustooted, mis tänu kõrgele bioenergeetilisele tasemele aitavad meil omastada sealt enam vajalikke vitamiine, mineraale, toitaineid ja palju haruldasi unikaalseid bioaktiivseid komponente, mida organism vajab kuid tavatoidust kätte ei saa. Looduslik kooslus meie ümber on üles ehitatud  andma organismile 100% kõike vajalikku, kui vaid oskame neid varasid õigesti kasutada.

Lisades juurde füüsilise aktiivsuse värskes õhus ja vaimsete võimete arenduse, saame oma  tsiviliseeritud elukeskkonnas tunda end tugeva, terve, õnneliku ja edukana.