Artiklid
Artiklid
Uudiskiri Jaanuar 2010Külmpressõlide tähtsus tervislikus toitumises
Loe edasi
Uudiskiri Dets.2009Looduslik klorofüll ja tema tähtsus tervise seisukohast.
Loe edasi
IRIDODIAGNOSTIKATervisediagnostika silma vikerkesta uuringu põhiselt
Loe edasi
Organismi puhastavad õlid ja ekstraktidLooduses läheb suurim kogus energiat ja ressursse järglaste saamisele ja nende elujõule. Enamus meie toidulaua taimsest osast on taimede viljakehad, võrsed, lehed ja juured, kuid suuremat tähelepanu võiksime koondada seemnetele kuna just neisse on loodus kogunud kõik vajaliku uue elu alustamiseks.
Loe edasi
Kuuse- ja männitooted/klorofülltootedMillised taimed meie looduspildis ei karda suurt külma ega kõrvetavat kuumust vaid alati on rohelised? Need on mänd ja kuusk, mis omavad kõrgeimat immuunsust ilmastiku ja haiguste suhtes.
Loe edasi
TaruvaigutootedPeale taimeriigi on looduses tarkust ja väge veel paljudes valdkondades. Toimeka putukaseltskonna parimad esindajad on meile tuntud mesilased, kes annavad eeskuju nii elustruktuuri ülesehitusega perekonnas kui ka suure töökuse ja organiseeritusega.
Loe edasi
Platsentalisandiga tootedPlatsenta kogub endasse kõik toitainetevarud, et alustada uue elu arengu ja ülesehitusega.
Loe edasi
LoodustootedVõib küsida, milleks meile loodustooted? Poed ja apteegid on täis toitu ja ravimeid, et olla söönud ja terved. Nii see on, et kõik on justkui kättesaadav, kuid tervis kipub ikka aegajalt viirustele või haigustele alla jääma...
Loe edasi
RavimudastBaldone 14 ha suurune ravimudamaardla asub Lätimaal 35 km kaugusel Riiast. Muda vanuseks hinnatakse 2000 aastat ja olemuselt on ta sootaimede mineralisatsioonil tekkinud mudakooslus.
Loe edasi